Basketbalový příměstský kemp pro děti ročníku narození 2008 - 2011. 

Basketbalový kemp pro ty, kterým o prázdninách chybí basketbalová utkání. Vyplň přihlášku, natoč draftové video, nech se draftovat do týmu a užij si atmosféru turnaje letní ligy, tak jak ji prožívají hráči, kteří se chtějí prosadit do NBA. Pět dní plných utkání, zábavy a zážitků. Hráči/ky budou rozděleni do týmů. Každý tým bude mít po celý kemp svého trenéra s asistentem, kteří si před začátkem kempu při draftové loterii vyberou svůj tým pro SUMMER LEAGUE. V průběhu kempu každý tým odehraje denně 2 až 3 utkání v rámci turnaje letní ligy a ve volném čase se bude se svým trenérem věnovat zlepšování herních dovedností. Během kempu budou probíhat další doprovodné soutěže v basketbalových dovednostech, každý účastník změří síly v DRAFT COMBINE (6 disciplín). Kemp vyvrcholí závěrečným play-off podle umístění týmů a velkým finále o prsten šampionů KBN SUMMER LEAGUE.

Kemp není vhodný pro začátečníky, vyžaduje dobře zvládnuté základní basketbalové dovednosti a orientaci ve hře.

Každý hráč/ka po draftu získá týmový dres s vlastním jménem a číslem. 

Letní basketbalová liga KBN SUMMER LEAGUE právě otvírá své brány a jestli chceš být u toho, neváhej vyplnit přihlášku.

KBN SUMMER-LEAGUE DRAFT z loňského roku 2023 najdeš zde

Zajímají tě podrobnosti?

Draftové video

Co je draftové video? Každý účastník natočí video okolo 1 min., kde ukáže své basketbalové dovednosti (driblink, balhandlink, střelba, dvojtakt, viz ukázka), aby přesvědčil trenéry, že on je důležitým hráčem pro jejich tým.


Jak mám video natočit? Popros kamaráda před nebo po tréninku, při hezkém počasí zajdi na venkovní hřiště... kdekoli, kde je koš, můžeš předvést své dovednosti a natočit video na telefon.

Kam video pošlu? Video nám pošli přes Messenger a nebo Instagram KEMPY BASKETBALOVÝCH NADĚJÍ (videa slouží pouze pro trenéry). 

Jak probíhá draft? Trenéři si video prohlédnou, udělají si žebříček hráčů, kteří je zaujali. Postupně si každý vybere svůj tým, tak jako to probíhá při draftové loterii v NBA.

Co když si mě trenéři nevyberou? Všichni dobří trenéři ví, že každý hráč má v týmu svoji roli a své uplatnění, a proto budou draftovaní všichni hráči/ky.

Náplň kempu

Program od 9 do 17 h, 2-3 utkání, týmové herní tréninky, soutěže, volný čas pro vlastní aktivity.

Jídlo a pití po celý den kempu, svačina - oběd - svačina. 

KEMP JE PŘÍMĚSTSKÉHO TYPU, NEZAJIŠŤUJEME PRO ÚČASTNÍKY UBYTOVÁNÍ.


Termín: 22. 7. - 26. 7. 2024

Cena: 4400,- Kč

Kapacita zaplněna