Představujeme se

O nás a naší práci

Výchově mládeže se věnujeme už přes 15 let. Tři roky jsme pořádali basketbalový kemp pouze pro děti basketbalového klubu SK RENOCAR Podolí, kde působíme jako hlavní trenéři mládeže. Každý rok jsme navyšovali kapacitu kempu kvůli velkému zájmu dětí. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pořádat příměstské kempy a dát tak možnost aktivně stráveného času všem v okolí Brna.

Po pěti letech zkušeností s Kempy basketbalových nadějí jsme přidali k MINI kempu i JUNIOR pro starší děti. Po dalších 5 letech jsme přišli s herním konceptem kempu SUMMER LEAGUE.

Kemp MINI je zaměřen na osvojování základních dovedností a je vhodný od úplných začátečníků po hrající děti. Kemp JUNIOR už navazuje na získané dovednosti a je cílen pro hrající baskeťáky a získávání basketbalových dovednotí. SUMMER LEAGUE navazuje na oba kempy a zaměřuje se na herní dovednosti v utkáních.

Našim cílem je děti sportem zaujmout a zvýšit jejich zájem o pohyb. Toho chceme dosáhnout pomocí odborníků s pedagogickým vzděláním, kteří se budou dětem při tréninkových jednotkách věnovat. Aby bylo vše ještě umocněno, pozvali jsme známé brněnské sportovní osobnosti, které mohou být pro děti dobrými vzory.

Práce s takovými lidmi dětí baví a motivuje. Snažíme se tréninkové jednotky přizpůsobit vývojovým zvlášnostem dětí tohoto věku. Klademe důraz na obecné dovednosti, jako je technika běhu, skoku, rovnovážné a obratnostní prvky. Vše pak postupně aplikujeme na specifické basketbalové činnosti. Kempy jsou tak přínosem pro děti všech úrovní basketbalových dovedností. Seznamujeme děti se základními pravidly souvisejícími se sportem (od fair-play, respektování pravidel, týmové pojetí, až po základy osobní hygieny).

Proč si vybrat náš kemp:

- cenově jsme se snažili kemp přiblížit možnostem většiny lidí

- kvalitní trenérské obsazení zajišťující odborné vedení dětí

- moderní sportovní zázemí, využíváme celého sportovního areálu SK Podolí (venkovní fotbalové, multifunkční a beachvoleybalové hřiště, basketbalová hala)

- nachystáno jedno zdravé hlavní jídlo a dopolední a odpolední svačina

- pitný režim v průběhu celého dne

- mnoho dovednostních soutěží o zajímavé ceny z BASKET-OBCHOD.cz

- vše dostupné z Brna 10 minut i IDS

- a to nejdůležitější "DĚLÁME VŠE PRO ZDRAVÍ A RADOST DĚTÍ"

Jedná se o kemp příměstského typu. Děti se dopravují samy do podolské sportovní haly ráno mezi 8:00 - 8:45 a odpoledne v 17:15 odjíždí domů.

Kapacita kempů je pouze 60 dětí. Přednost dostanou přihlášky s dřívějším datem odeslání.

Po vyplnění přihlášky vám budou na email zaslány bližší informace o způsobu platby.


Organizátoři: Mgr. Jan Wiedner

Mgr. Veronika Wiednerová Ph.D.