JUNIOR KBN

Basketbalový příměstský kemp pro děti ročníku narození 2007 - 2002

Po šesti letech zkušeností s basketbalovými kempy zvyšujeme výkonnostní úroveň a otvíráme kemp také pro starší baskeťáky a baskeťačky. KBN JUNIOR je vhodný pro hrající baskeťáky a baskeťačky, kteří  chtějí zažít opravdový basketbalový uragán a zdokonalit se v individuálních činnostech. Nezáleží jaké máš basketbalové dovednosti, důležitá ja chuť a touha naučit se novým věcem. Zábavné tréninky povedou zkušení trenéři  s profesionálními hráči a hráčkami v čele s reprezentantem Martinem Křížem , Zdeňkem Nehybou a Sárou Beránkovou hráčkou ŽBL.  

Můžeš se také těšit na zajímavé hosty, jako jsou brněnské basketbalové legendy Hanka Horáková s Petrem Bendou nebo brněnským střelcem Zdeňkem Nehybou, kteří kemp navštíví, od kterých se budeš moci učit a vyzvat je třeba na střelecký souboj. V polední přestávce pak s nimi můžeš probrat basketbalová témata, která tě zajímají.

Je připraveno mnoho soutěží  od 1na1 až po 5na5, vyniknout necháme střelce s nejlepší rukou nebo driblinkového mistra. Kromě obdivu kamarádů se bude hrát o zajímavé ceny od našeho partnera BASKET-OBCHOD.CZ

Každý účastník získá unikátní kempové tričko.

Kapacita kempu 60 dětí

Tak co, jdeš do toho s námi? Stačí vypnit přihlášku níže.


Termín: 13.7 - 17.7. 2020

Cena: 2500,-Kč


Přihláška JUNIOR KBN